Box na víno nebo láhve s alkoholem - Zvolte variantu: 1. varianta- pouze jedno číslo s boxem (pro čísla 0- 9)

Akce
Cena
535 Kč

Výrobce
World Wood

Kód produktu
P00078-121

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

Zakázková výroba - odeslání do 7 dnů
ks

Náš originální box, nejen na vína, je skvělý dárek kterým můžete obdarovat. Náš box na víno udělá parádu nejen při oslavě ale bude trvalou připomínkou daného okamžiku. Nabízíme jej v několika variantách, můžete si tedy vybrat dle libosti. Více informací o variantách, konfiguracích a popisu výrobku najdete níže. Více

Nabízíme Vám možnost netradičního dárku který koupíte jen na našem e-shopu. Jsme totiž jeho jediní výrobci. Jedná se o výrobek kompletně vyrobený v ČR českými ručičkami. 

Darovat samotnou láhev je sice fajn ale s naším boxem Váš dárek získá úplně nový rozměr. Nejen že Váš dar bude originál mezi ostatními dary, ale ostatní gratulanti Vám ho budou závidět ale bude mít přesah i do budoucnosti. Obdarovaný si Váš dar může vystavit a připomínat si tak společně strávený okamžik.

Přední plast s číslicí u boxu je odnímatelný. To umožňuje za něj umístit třeba láhev s něčím dobrým :) U číslic přední plast nelze odejmout. Boxy a číslicemi nabízíme v několika variantách a je možno produkt dovybavit LED osvětlením, viz. níže. 

Box nabízíme ve třech variantách:

(jak jednotlivé varianty vypadají najdete ve fotografiích)

1. varianta- pouze jedno číslo s boxem (pro čísla 0- 9)

2. varianta- první číslice je pouze číslo a druhá číslice je číslo s boxem, lze tedy umístit jednu láhev (pro čísla 10- 99)

3. varianta- obě číslice jsou s boxy, dají se umístit dvě láhve (pro čísla 10- 99)

Lze vyrobit i jiné varianty jako třeba dvě čísla bez boxů (pokud to konstrukce umožní) které se můžou nalepit na zeď či jinak využít, přehodit u 2 varianty pořadí boxu a čísla atd. Pokud by jste měli zájem o individuální úpravu kontaktujte nás v poptávkovém formuláři nebo telefonicky. V případě poptávkového formuláře Vás budeme kontaktovat sami.

LED osvětlení:

Boxy a čísla lze na přání osadit bílým LED páskem na baterie (3x AA baterie) se svítivostí 400 lm/m. Baterie nejsou součástí, lze je dokoupit.

Svit je viditelný za dne ale nejlepšího efektu dosahuje předším v šeru nebo za tmy.

Bateriový LED pásek umožňuje efektní předání daru i na místech kde není el. energie, okolnosti neumožňují zapojení do sítě a všeobecně je tohle řešení vzhledem k charakteru produktu praktičtější.

Připravujeme pro Vás i RGB osvětlení. Hledáme dodavatele který nám nabídne osvětlení které splní naše požadavky na parametry a kvalitu ale zároveň pro Vás nabídne rozumnou cenu.

Přes poptávkový formulář nebo telefonicky se můžeme domluvit na individuální úpravě osvětlení (RGB, výkonnější LED pásek, zapojení do el. sítě atd.) V případě poptávkového formuláře Vás budeme kontaktovat sami.

Rozměry:

DO KAŽDÉHO BOXU LZE UMÍSTIT LÁHEV O MAXINÁLNÍ VÝŠCE 320 mm A MAXIMÁLNÍ TLOUŠŤCE 78 mm.

MAXIMÁLNÍ TLOUŠŤKU LZE ZVĚTŠIT AŽ NA 105 mm OPATRNÝM VYLOMENÍM VNITŘNÍCH PŘEPÁŽEK V JEJICH NEJTENŠÍ ZADNÍ ČÁSTI.

! V případě poškození výrobku vlivem vylamování vnitřních přepážek neneseme odpovědnost za poškození !

Vnitřní přepážky jsou instalovány automaticky!

1. varianta-

  • Délka 135 mm
  • Šířka 95/115 mm (bez battery boxu/ s battery boxem)
  • Výška 345 mm

2. varianta-

  • Délka 270mm (délka závisí na zvoleném čísle)
  • Šířka 95/115 mm (bez battery boxu/ s batetry boxem)
  • Výška 345 mm

3. varianta

  • Délka 270mm
  • Šířka 95/115 mm (bez battery boxu/ s batetry boxem)
  • Výška 345 mm

LED: LED pásek na 3 ks AA baterií (tužkové baterie), barva světla bílá o svítivosti 400 lm/m

MDF bílá tl. 3 mm

MDF bílá tl. 3 mm lakovaná na černo

Plast bílý 2,5 mm

Velkoobchodní ceny:

Pro velkoobchodní nabídky nás prosím kontaktujete e-mailem na info@worldwood.cz, poptávkovým formulářem nebo telefonicky na 731 762 619.